מבזקיםתאונות דרכים
רוכב אופנוע בן 30 נפצע קשה לאחר שהחליק בכביש 4
רוכב אופנוע בן 30 החליק לפני זמן קצר (שלישי) בכביש 4 סמוך לצומת מת"מ. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים רמב"ם במצב קשה, עם חבלה רב מערכתית.
חובש בכיר במד"א חי טקאשטש סיפר: "הפצוע שכב על הכביש כשהוא בסמוך לאופנוע וסובל מחבלה רב מערכתית קשה. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותו בדחיפות לבית החולים כשהוא בהכרה מלאה ומצבו קשה".
![תאונת אופנוע - כביש 4](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/01/WhatsApp-Image-2024-01-21-at-22.28.41.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)