חדשות הארץמבזקים
רעננה: צוותי הביטחון העירוניים סיכלו מעשי פשיעה
בשיתוף פעולה ראוי לציון של יחידת השיטור העירוני, סיירת הביטחון, קציני הביטחון העירוניים, השוטרים הקהילתיים ובסיוע המוקד העירוני ברעננה אותר השבוע בעיר רכב ובו רכוש גנוב יקר ערך. בתום מרדף משולב נתפסו החשודים בביצוע הפריצה.
כהוקרה על תרומתם לשמירה על ביטחון התושבים, העניק השבוע מפקד משטרת כפר סבא תעודות הוקרה ליחידת השיטור העירוני, לסיירת הביטחון ולצוותי הביטחון העירוניים היקרים, עם מלוא ההערכה על הנחישות, המקצועיות ודבקותם במטרה.
![הוקרה - עיריית רעננה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/04/WhatsApp-Image-2024-04-26-at-11.38.28.jpeg?resize=500%2C416&ssl=1)