צוות כיבוי מתחנת חיפה בפיקודו של רס"ל יניב טקה הוזעק לפני זמן קצר (שישי) לחילוץ אדם שאיבד את הכרתו כשהוא נעול בשירותים של מרפאת שיניים ברחוב החלוץ שבחיפה. לוחמי האש הגיעו בזריזות ופעלו מיידית לפריצת הדלת.
לאחר חילוצו של האדם מחוסר ההכרה, החל רס"ל טקה, בין היתר חובש בתפקידו בתחנה, יחד עם השוטר משה כהן ולוחם האש אביתר בן שושן לבצע פעולות החייאה דחופות באדם שחזר להכרתו. עם הגעת גורמי הרפואה פונה המטופל לבית החולים כשמצבו מוגדר קשה אך יציב.