עשרות אלפי ישאלים מנצלים את מזג האוויר הנעים ומבלים בימי חול המועד וסוף השבוע בחופי הכינרת. מחדר הבקרה של איגוד ערים כינרת, נמסר לפני זמן קצר (שישי) כי חניוני החופים סוסיתא, גופרה וחוקוק נסגרו עקב עומס מבקרים
![מבלים בצל בחוף צמח.](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/04/מבלים-בצל-חוף-צמח-צילום-טלי-בר-איגוד-ערים-כינרת.jpg?resize=500%2C369&ssl=1)
צילום: ארז נופארבר, איגוד ערים כינרת
עשרות אלפי ישאלים מנצלים את מזג האוויר הנעים ומבלים בימי חול המועד וסוף השבוע בחופי הכינרת. מחדר הבקרה של איגוד ערים כינרת, נמסר לפני זמן קצר (שישי) כי חניוני החופים סוסיתא, גופרה וחוקוק נסגרו עקב עומס מבקרים