ארגון הטרור חיזבאללה הודיע הבוקר (שבת) על הרוג נוסף משורותיו, רפי' פאיז חסן המכונה "נאסר עלי" בן 50 מהעיירה אל-חיאם שבדרום לבנון. מדובר בהרוג ה-289 של חיזבאללה, על פי ההודעות הרשמיות של הארגון, מאז החלה הלחימה עם ישראל. מוקדם יותר דיווח חיזבאללה על מותו של פעיל אחר בארגון בשם פרג' אללה עלי חממוד "סג'יד", בן 53 מהעיירה כפר כילא,
יופי
אתמול הרגו לנו אזרח
היום הרגנו להם חייל
הפכנו למדינה פחדנית
אילן צריקר 💛🇮🇱🖤