פעוט כבן שנה הובא לפני קמן קצר (שבת) למרפאה מקומית באפרת לאחר שנכווה ממים רותחים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים הדסה עין כרם במצב בינוני, עם כוויות בגופו.
![אפרת - אמבולנס - מרחב ירושלים - לילה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/04/-של-WhatsApp-2023-04-25-בשעה-23.12.08-e1682454392998-500x450.jpg?resize=500%2C450&ssl=1)
פעוט כבן שנה הובא לפני קמן קצר (שבת) למרפאה מקומית באפרת לאחר שנכווה ממים רותחים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים הדסה עין כרם במצב בינוני, עם כוויות בגופו.
חחחחחחחחחחחחחחחח!!!!!!