ד״ר שי בר חופר ארכיאולוגי מטעם אוניברסיטת חיפה, בשיתוף מועצה אזורית בקעת הירדן, מזמינים היום (שלישי) את הציבור לבקר החל מיום חמישי באתר החפירות המרתק מהתקופה החשמונאית שנקרא רוג'ם א-ציע. החפירות יתקיימו בימי חמישי עד שבת החל מהשעה 07:00 בבוקר ועד הצהריים. הציבור וחובבי הארכיאולוגיה מוזמנים לבקר ולהתרשם מהחפירות במקום.
צילום: שי בר ואהרון ליפקיןצילום: שי בר ואהרון ליפקיןצילום: שי בר ואהרון ליפקיןצילום: שי בר ואהרון ליפקין