מבזקיםצבא וביטחון
פעילים חוסמים את משאיות הסיוע בדרכן לכרם שלום
פעילי תנועת צו 9 חוסמים כעת (רביעי) את משאיות הסיוע לחמאס באיזור צומת ניר יצחק בדרכן למעבר כרם שלום, שם צפוי בלינקן להגיע בשעות הקרובות לסקירת העברת הסיוע.
בצו 9 אמרו: "מזכיר המדינה של ארצות הברית יגיע ויגלה שאזרחי מדינת ישראל נחושים ולא מוכנים לתת מתנות לחמאס. כל עוד ישנם חטופים בעזה והסיוע מגיע לחמאס נמשיך לחסום אותו".
![כרם שלום](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/05/PHOTO-2024-05-01-09-58-48.jpg?resize=500%2C281&ssl=1)
צילום: תנועת צו 9