שריפה אירעה לפני זמן קצר (ראשון) בבניין מגורים ברחוב שטרן בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים הדסה עין כרם, אשה כבת 84 במצב בינוני, לאחר שאיפת עשן, עם סימני פיח, גבר כבן 80 במצב קל וצעירה נוספת כבת 25 במצב קל.
![שריפה - בניין - ירושלים](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-05-at-19.48.15.jpeg?resize=500%2C233&ssl=1)
שריפה אירעה לפני זמן קצר (ראשון) בבניין מגורים ברחוב שטרן בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים הדסה עין כרם, אשה כבת 84 במצב בינוני, לאחר שאיפת עשן, עם סימני פיח, גבר כבן 80 במצב קל וצעירה נוספת כבת 25 במצב קל.