פעוט כבן שנתיים נחנק לפני זמן קצר (שלישי) מפסטה בגן ילדים בחדרה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים הלל יפה במצב בינוני. חובש רפואת חירום במד"א פואד כבהה סיפר: "הביאו לנו את הפעוט כשהוא מעורפל הכרה, סיפרו לנו שהוא נחנק במהלך אכילה, הענקנו לו טיפול רפואי שכלל את הוצאת האוכל ופינינו אותו באמבולנס מד"א לבית החולים כשמצבו יציב."
קרא את הבא
16 ביולי 2024
בעקבות חשד לאירוע ביטחוני: הועלתה הכוננות בגזרת אילת
16 ביולי 2024
משרד הביטחון יקים ועדה ייעודית למתמודדי פוסט טראומה
16 ביולי 2024
2 עורכי דין נעצרו בחשד להונאת מס בהיקף של כ- 3.5 מיליארד ש"ח
16 ביולי 2024
אין גבול: התחזה לקצין צה"ל ופרץ לבתי מפונים בקרית שמונה
16 ביולי 2024