חדשות הארץמבזקים
השרה מירי רגב: המשואה ה-12 תהיה המשואה החסרה
שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, חברת הקבינט המדיני בטחוני, תא״ל (במיל׳) מירי רגב, הממונה על אירועי ה-76 וטקס המשואות אמרה היום (רביעי) בהצהרה שמסרה: "החלטתי שבאופן סמלי, חריג וחד פעמי ולנוכח המצב תבער משואה חסרה. חסרה במשיאים, כאות לחסרים בינינו".
לדברי השרה מירי רגב: "הלהבה שבוערת מסמלת את האש והתקווה שתמיד קיימת בלב לשובם ולהחזרתם של 132 חטופות וחטופים הביתה. המשואה ה-12 השנה, תהיה המשואה החסרה".
![השרה הממונה על טקס המשואות, מירי רגב](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-08-at-16.54.55.jpeg?resize=500%2C360&ssl=1)