מבזקיםתאונות עבודה
פועל בן 60 נפצע קשה לאחר שנפל מגובה במועצה אזורית הגלבוע
פועל בן 60 נפל לפני זמן קצר (חמישי) מגובה של כ-4 מטר במועצה אזורית הגלבוע. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו במסוק מד"א-הצלה אייר לבית החולים רמב"ם במצב קשה עם חבלת ראש.
רופא במד"א ד"ר אביד פיטרו וחובש רפואת חירום במד"א דניאל מוסאי סיפרו: "הפצוע היה מעורפל הכרה וסבל מחבלת ראש קשה. סיפרו לנו שהוא נפל מגובה במהלך עבודתו. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל חבישות ומתן תרופות ופינינו אותו במסוק מד"א לבי"ח כשמצבו קשה."
![תאונת עבודה - פועל נפצע מחפץ כבד באתר בנייה - אשדוד](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/08/תמונה-של-WhatsApp-2023-08-27-בשעה-10.22.31.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)