זוכת אירוויזיון 2023, לורין השוודית, אמרה שתפר את הפרוטוקול במידה ועדן גולן, הנציגה הישראלית תזכה בתחרות, זאת משום המלחמה בעזה. לפי החוק היא מחויבת להופיע ולהגיש את הגביע, כיוון שזכתה בתחרות בשנה שעברה.
![עדן גולן](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/04/WhatsApp-Image-2024-04-25-at-10.07.09.jpeg?resize=500%2C456&ssl=1)
זוכת אירוויזיון 2023, לורין השוודית, אמרה שתפר את הפרוטוקול במידה ועדן גולן, הנציגה הישראלית תזכה בתחרות, זאת משום המלחמה בעזה. לפי החוק היא מחויבת להופיע ולהגיש את הגביע, כיוון שזכתה בתחרות בשנה שעברה.
בגלל הציפורניים שלך, ציפורניים של מכשפה