חלם להיות מהנדס ונפל בקרב, רגע לפני פתיחת שנת הלימודים
לרגל יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה, נערך טקס זיכרון באפקה – המכללה האקדמית להנדסה בת"א, בנוכחותם של משפחות בוגרים וסטודנטים שנפלו במלחמת 'חרבות ברזל', סטודנטים, מרצים ועובדי סגל מנהלי.
בטקס התייחדו עם זכר משפחות הסטודנטים שאיבדו את חייהם במלחמת חרבות ברזל: אורון ביילין ז"ל – בוגר המכינה בפיזיקה, אשר עמד להתחיל את שנתו הראשונה בלימודי הנדסת חשמל, נרצח במתקפת הטרור האכזרית במסיבה ברעים.
עקיבא יסינסקי ז"ל – בוגר הנדסה מכנית, מחזור תשפ"ג. לחם בגדוד ההנדסה 8173, חטיבת "עציוני", נפל בקרב במרכז רצועת עזה. ליאור סיון ז"ל – בוגר הנדסה מכנית מחזור 2022. קצין לוחם בגדוד 363, חטיבת ׳הראל׳, נפל בקרב בדרום רצועת עזה.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
פרופ' עמי מויאל, נשיא מכללת אפקה: ״קהילת אפקה שילמה מחיר כבד במלחמה זו. איבדנו רבים. העצב הקולקטיבי מחבר אותנו ברשת קשרים הדוקה – הכאב הלאומי חובר לכאב האישי, והפצע נותר פעור. אנו חבים לנופלים ולנרצחים את חיינו וכואבים את לכתם, היום ובכל שאר ימות השנה״.
![מכללת אפקה - יום הזיכרון](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-13-at-13.33.48.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![מכללת אפקה - יום הזיכרון](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-13-at-13.33.47.jpeg?resize=500%2C283&ssl=1)
![מכללת אפקה - יום הזיכרון](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-13-at-13.33.47-1.jpeg?resize=500%2C332&ssl=1)