מקורות ברצועת עזה מדווחים הבוקר (ראשון) כי בתקיפת כלי טיס בלתי מאויש של צה"ל בדיר אל-בלח שבמרכז רצועת עזה חוסלו לפני זמן קצר שני מחבלי חמאס – זהר חמיד אל-חולי שהיה מנהל שירות החקירות הכללי בנפת מרכז והמלווה שלו ג'יהאד אלחאמידי.
![רחפן - כטב"מ - מל"ט - מזל"ט - מודיעין](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/05/d071a7c3-f813-44e1-94bd-2dd514364f4e-1-1960.jpg?resize=500%2C281&ssl=1)
מקורות ברצועת עזה מדווחים הבוקר (ראשון) כי בתקיפת כלי טיס בלתי מאויש של צה"ל בדיר אל-בלח שבמרכז רצועת עזה חוסלו לפני זמן קצר שני מחבלי חמאס – זהר חמיד אל-חולי שהיה מנהל שירות החקירות הכללי בנפת מרכז והמלווה שלו ג'יהאד אלחאמידי.