השר בני גנץ משוחח טלפונית בשעה זו עם מזכיר המדינה האמריקאי אנתוני בלינקן מהקריה בתל אביב. השר גנץ לא הוזמן לשיחת ההתייעצות של הממשלה בנושא החלטת בית הדין בהאג במוגע לעצירת הלחימה ברפיח.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/05/WhatsApp-Image-2021-05-25-at-16.03.06.jpeg?resize=500%2C364&ssl=1)
השר בני גנץ משוחח טלפונית בשעה זו עם מזכיר המדינה האמריקאי אנתוני בלינקן מהקריה בתל אביב. השר גנץ לא הוזמן לשיחת ההתייעצות של הממשלה בנושא החלטת בית הדין בהאג במוגע לעצירת הלחימה ברפיח.
גנץ סכנה
עופרה רג'ואן 🙏🙏
הלך הזרזיר לעורב
אתה ארוך כמו נחש נחשוש הכל יתפוצץ לך בפנים בע"ה!!!!!!!
המפעיל שלך הגיע לחלק לך הוראות הוא לא יהודי הוא נושא דם גרמני טוס איתו מרגל הרסת לנו את החיים אולי הפעם תעוף יותר גבוה🤮
לוי אביאל אינדי מחכה להוראות
אילן צריקר 💛🇮🇱🖤