משרד החוץ הגרמני לפני זמן קצר (שני) על התקיפה ברפיח: "התמונות של גופות חרוכות, כולל ילדים, מהתקיפה האווירית ברפיח הן בלתי נסבלות. יש לברר את הנסיבות המדויקות ולפתוח במהירות בחקירת צה"ל. יש להגן בצורה טובה יותר על האוכלוסייה האזרחית בעזה"
![תקיפת צה"ל ברפיח - רצועת עזה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/04/photo1714346191-4.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
משרד החוץ הגרמני לפני זמן קצר (שני) על התקיפה ברפיח: "התמונות של גופות חרוכות, כולל ילדים, מהתקיפה האווירית ברפיח הן בלתי נסבלות. יש לברר את הנסיבות המדויקות ולפתוח במהירות בחקירת צה"ל. יש להגן בצורה טובה יותר על האוכלוסייה האזרחית בעזה"
זה מה יש
תלחצו על סינוואר להחזיר את כל החטופים לא יהיה פצצות
ישראל הודיעה היום כי הממצאים הראשוניים הם שאזרחים רפיח מתו מאש שפרצה לאחר שצה"ל תקף בכירים בחמאס.
הגרמנים לא היו סובלים בעצמם לו הם היו החטופים . ומוחזקים בניגוד לזכויות האדם אז שיפסיקו להגיד את דעתם כל הזמן..