מבזקיםצבא וביטחון
בעקבות פיגוע הדריסה – יו"ר מועצת יש"ע קורא למדיניות אגרסיבית יותר
ראש המועצה האזורית בנימין ויו"ר מועצת יש"ע, ישראל גנץ כתב לפני זמן קצר (רביעי) בעקבות פיגוע הדריסה ליד שכם שאירע הערב.
ישראל גנץ: "הערב אנו רואים שוב כיצד האוייב כאן ביהודה ובשומרון מחפש את השמדתנו בכל מקום – בשומרון ובבת ספר. התשובה צריכה להיות במעשים – הממשלה וצה"ל חייבים לפעול בשטח מהיסוד מול האוייב ומול האוכלוסיה שתומכת בו. אנחנו מחזקים את ידי חיילי צה"ל שפועלים במסירות נפש למען בטחון המדינה.״
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/12/705db5fdd9717d1375ce6071293bb1b6.jpeg?resize=637%2C351&ssl=1)