מבזקיםתנועה ותחבורה
מצעד הגאווה והסובלנות 2024 בירושלים: עדכון הסדרי תנועה
בהמשך לפעילות משטרת ישראל לאבטחת מצעד הגאווה והסובלנות בירושלים ושמירת הסדר הציבורי, ובהתאם להתקדמות המצעד, לפני זמן קצר נפתח אזור מתחם "התחנה", גן הפעמון והרחובות- בצלאל-עליאש, טשרניחובסקי, בצלאל- שמואל הנגיד, ורחוב קינג ג'ורג.
רחובות שנשארו סגורים ויפתחו בהמשך: רחוב אגרון משני הכיוונים, עזה, אבידע, מנשה בן ישראל, משה שחם והלל.
![מצעד הגאוה- הסדרי תנועה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/05/תמונה-של-WhatsApp-2024-05-30-בשעה-18.43.03_32013d04.jpg?resize=500%2C281&ssl=1)
![מצעד הגאוה- הסדרי תנועה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/05/תמונה-של-WhatsApp-2024-05-30-בשעה-18.43.01_298d7c12.jpg?resize=500%2C334&ssl=1)
![מצעד הגאוה- הסדרי תנועה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/05/תמונה-של-WhatsApp-2024-05-30-בשעה-18.43.02_6fb8b3a8.jpg?resize=500%2C334&ssl=1)
![מצעד הגאוה- הסדרי תנועה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/05/תמונה-של-WhatsApp-2024-05-30-בשעה-18.43.02_882ccf9e.jpg?resize=500%2C334&ssl=1)
![מצעד הגאוה- הסדרי תנועה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/05/תמונה-של-WhatsApp-2024-05-30-בשעה-18.43.03_21d619d9.jpg?resize=500%2C281&ssl=1)
זה פשוט מזעזע, את החגיגות של ערב יום העצמאות ביטלו בגלל המלחמה והמצב הקשה שאנחנו נמצאים בו ואת המצעד שלהם עורכים כרגיל, כאילו שאנחנו לא נמצאים במצב חירום, ממש עולם מוזר, הפוך, וגועלי!!