מבזקיםמשפטי/פלילי
שני גברים נפצעו בינוני באירוע אלימות ברהט
שני גברים, בני 46 ו- 30 נפצעו הערב (שישי) באירוע אלימות ברהט. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו להם טיפול רפואי ופינו אותם עם פציעה חודרת לבית החולים סורוקה בבאר שבע כשמצבם בינוני.
שני גברים, בני 46 ו- 30 נפצעו הערב (שישי) באירוע אלימות ברהט. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו להם טיפול רפואי ופינו אותם עם פציעה חודרת לבית החולים סורוקה בבאר שבע כשמצבם בינוני.