דובר צה"ל פרסם לפני זמן קצר (שבת) תמונות מרגעי המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו, שחולצו היום במבצע נועז מעזה, עם בני משפחותיהם בבית החולים שיבא.
![המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו עם בני משפחותיהם. צילום: דובר צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-16.14.49.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו עם בני משפחותיהם. צילום: דובר צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-16.14.53-1.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-16.14.53.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו עם בני משפחותיהם. צילום: דובר צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-16.14.52-2.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו עם בני משפחותיהם. צילום: דובר צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-16.14.52-1.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו עם בני משפחותיהם. צילום: דובר צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-16.14.52.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו עם בני משפחותיהם. צילום: דובר צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-16.14.51-1.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו עם בני משפחותיהם. צילום: דובר צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-16.14.51.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו עם בני משפחותיהם. צילום: דובר צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-16.14.50-1.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![מסוק חילוץ - חיל האוויר](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/46d2c5b5-865a-48f0-b7dc-053c57908227.jpg?resize=500%2C333&ssl=1)
![מסוק חילוץ - חיל האוויר](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/fed28f56-f4d2-4a6c-ba9b-40a18c2dd3e1.jpg?resize=500%2C333&ssl=1)
![חילוץ מרצועת עזה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/ddc10f20-91e7-4c5d-98c3-dbc2b5b41566.jpg?resize=500%2C333&ssl=1)
![חילוץ מרצועת עזה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/94cb35f6-419a-41bd-8ded-6beda6a63d1d.jpg?resize=500%2C354&ssl=1)
![המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו עם בני משפחותיהם. צילום: דובר צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-17.05.41.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו עם בני משפחותיהם. צילום: דובר צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-17.05.42.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו עם בני משפחותיהם. צילום: דובר צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-17.05.42-1.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו עם בני משפחותיהם. צילום: דובר צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-17.05.43.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו עם בני משפחותיהם. צילום: דובר צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-17.05.44.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו עם בני משפחותיהם. צילום: דובר צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-17.05.45.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו עם בני משפחותיהם. צילום: דובר צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-17.05.46.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו עם בני משפחותיהם. צילום: דובר צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-17.05.47.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו עם בני משפחותיהם. צילום: דובר צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-17.05.48.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו עם בני משפחותיהם. צילום: דובר צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-17.05.49.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו עם בני משפחותיהם. צילום: דובר צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-17.05.50.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו עם בני משפחותיהם. צילום: דובר צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-17.05.51.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו עם בני משפחותיהם. צילום: דובר צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-17.05.39.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו עם בני משפחותיהם. צילום: דובר צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-08-at-17.05.40.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
צילום: דובר צה"ל
דובר צה"ל פרסם לפני זמן קצר (שבת) תמונות מרגעי המפגשים המרגשים של נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדרי קוזלוב ושלומי זיו, שחולצו היום במבצע נועז מעזה, עם בני משפחותיהם בבית החולים שיבא.