מבזקים
פעוט בן שנתיים נכווה ממים רותחים ביבנה, מצבו בינוני
פעוט בן שנתיים נכווה לפני זמן קצר (שישי) ממים רותחים בבית ביבנה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים קפלן ברחובות כשהוא במצב בינוני עם כוויות בגופו.
פעוט בן שנתיים נכווה לפני זמן קצר (שישי) ממים רותחים בבית ביבנה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים קפלן ברחובות כשהוא במצב בינוני עם כוויות בגופו.
רפואה שלמה במהרה 🙏
🙏🙏🙏👑🍇🍷👍👍🙏🙏🙏
רפואה שלמה אמן