דובר צה״ל, תא״ל דניאל הגרי ימסור בעוד זמן קצר (שבת) עדכון לתקשורת במחנה 'רבין' (הקריה).
מבזקיםרצועת עזה בשידור חי – הצהרת דובר צה"ל עקב האסון בעזה עומר עשת Send an email 15 ביוני 2024 - בשעה: 21:03 511 פחות מדקה דובר צה״ל, תא״ל דניאל הגרי ימסור בעוד זמן קצר (שבת) עדכון לתקשורת במחנה 'רבין' (הקריה). עדיין לא נרשמתם? לחצו כאן והצטרפו לרשת החברתית החדשה של ישראל ארכיון. צילום: דובר צה"ל • זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן נתקלת בטעות בכתבה? זכויות היוצרים של המדיה בכתבה שייכת לך? דווחו לנו מיד! לחצו כאן למעבר לתגובות תגיותדובר צה"ל חרבות ברזל עזה עומר עשת Send an email 15 ביוני 2024 - בשעה: 21:03 511 פחות מדקה עקבו אחרינו