מבזקיםפוליטי / מדיני
המחנה הממלכתי מגיבים לקידום חוק רבני ערים
מהמחנה הממלכתי נמסר לפני זמן קצר (ראשון) בתגובה לקידום חוק רבני ערים: "נתניהו והקואליציה שלו מוכיחים שוב שאצלם הפוליטיקה מעל לכל – העיקר לשרוד. דווקא עכשיו, כשהצפון בוער והדרום במלחמה, מחליטים בקואליציה לקדם חוק מעוות, ללבות את הקרע בעם ולשבור שיאים חדשים של ניתוק."
עוד נמסר מהמפלגה: "מנענו את קידום החוק לפני 3 חודשים, ונעשה הכל כדי לסכל אותו גם כעת. צריך לחזור לעם ולבקש את אמונו, ולהרכיב ממשלה לאומית, ממלכתית, ציונית שתוכל לאתגרים."
![בני גנץ מדבר על הכניסה לרפיח](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Video-2024-05-07-at-19.03.38_000008.jpg?resize=500%2C281&ssl=1)