מבזקיםתאונות דרכים
כביש 6: אשה בת 34 נפצעה בינוני בתאונת דרכים, שלושה פצועים נוספים במצב קל
ארבעה נפצעו לפני זמן קצר (חמישי) בתאונת דרכים בין שני כלי רכב בכביש 6 לדרום סמוך לקיבוץ עינת. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו להם טיפול רפואי ופינו אותם לבית החולים בלינסון ושניידר, בין הפצועים, בהם: אישה בת 34 במצב בינוני עם חבלות בגב ובגפיים ושלושה נוספים במצב קל, ביניהם ילד בן 6.
![אמבולנס מד"א שרון בלילה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/07/f1d7c6d7da7b105b8439f5320649d2f9.jpeg?resize=708%2C531&ssl=1)
רפואה שלמה
בשורות טובות