מבזקיםתאונות דרכים
פועל בן 50 נפצע בינוני במהלך עבודתו בעכו
פועל בן 50 נפגע לפני זמן קצר (שני) מחפץ כבד במהלך עבודתו במפעל בעכו. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו למרכז הרפואי לגליל בנהריה במצב בינוני, עם חבלה בחזה.
![ראשון לציון - חולץ פועל מתוך אתר בניה.לוח...](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/06/1622711683_כבאות-והצלה-ראשון-לציון-חולץ-פועל-מתוך-אתר-בניה.jpg?resize=708%2C531&ssl=1)
פועל בן 50 נפגע לפני זמן קצר (שני) מחפץ כבד במהלך עבודתו במפעל בעכו. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו למרכז הרפואי לגליל בנהריה במצב בינוני, עם חבלה בחזה.