חדשות הארץמבזקים
ילד בן 6 נפצע קשה לאחר שנפל מעץ בחיפה
ילד בן 6 נפל לפני זמן קצר (שני) מעץ ברחוב הרב מימון בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים רמב"ם, ילד כבן 6 במצב קשה, בהכרה, עם חבלה בבטן.
![ארוע אלימות - רצח - אב ובנו - חיפה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-23-at-04.11.30-e1720525684624-500x417.jpeg?resize=500%2C417&ssl=1)
ילד בן 6 נפל לפני זמן קצר (שני) מעץ ברחוב הרב מימון בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים רמב"ם, ילד כבן 6 במצב קשה, בהכרה, עם חבלה בבטן.