מבזקיםתאונות דרכים
רוכב אופנוע בן 21 נפצע קשה מפגיעת רכב בחיפה
רוכב אופנוע בן 21 נפגע הבוקר (שלישי) מרכב בדרך יד לבנים בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים רמב"ם, צעיר כבן 21 במצב קשה, עם חבלה רב מערכתית.
![אופנוע איחוד הצלה - חובש - בוקר - חיפה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/12/תמונה-של-WhatsApp-2022-12-15-בשעה-07.53.48.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)
רוכב אופנוע בן 21 נפגע הבוקר (שלישי) מרכב בדרך יד לבנים בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים רמב"ם, צעיר כבן 21 במצב קשה, עם חבלה רב מערכתית.