מבזקיםפוליטי / מדיני
יאיר גולן: זמן הכרעה, מדינת יהודה הפשיסטית או ישראל הדמוקרטית
יו"ר הדמוקרטים, האלוף במיל' יאיר גולן כתב ברשתות החברתיות בתגובה לאירוע בשדה תימן: "הגענו לזמן הכרעה. מדינת יהודה הפשיסטית או מדינת ישראל הליברל-דמוקרטית. מי שמאפשר לכהניסטים להיכנס לממשלה, מגלה עד כמה חמורה התופעה כשהם בוחרים למרוד בצבא."
גולן הוסיף: "ככל שבוצעו עבירות פליליות על ידי חיילים שפעלו בניגוד לפקודות – חובת הצבא והמדינה לחקור אותם. אסור לצבא לאפשר לתופעות של פלנגות עבריינות לעשות בצבא כרצונם. כרגיל – שתיקת ראש הממשלה מדברת בעד עצמה."