כונני מד"א – 'צוות הצלה' הוזעקו לפני זמן קצר (שני) לרחוב נעמי שמר בבית שמש בעקבות דיווח על אשה בת 60 שהוכשה על ידי נחש. מתנדבי 'צוות הצלה' חיים גרליץ ויוסף חיים האוזי מוסיפים: "כשהגענו למקום ראינו אשה כבת 60 שהוכשה על ידי נחש צפע בחצר ביתה. יחד עם חובשים ופארמדיקים נוספים של מד"א הענקנו לה סיוע רפואי ראשוני, והיא פונתה בניידת טיפול נמרץ של מד"א להמשך טיפול בבית החולים עין כרם בירושלים״.
קרא את הבא
מבזקים
29 ביולי 2024
ילד בן 11 פונה למיון לאחר שנפגע מרכב בחדרה
29 ביולי 2024
״דורש מכלל חברי הכנסת להביא להרגעת הרוחות באופן מיידי״
29 ביולי 2024
פיקוד המרכז האמריקני: השמדנו בהצלחה מל״ט חות׳י בתימן
29 ביולי 2024
גלנט אחרי הפריצה לבית ליד: ״אירוע שמשחק לידי אויבנו בעת מלחמה״
29 ביולי 2024
ילד בן 11 פונה למיון לאחר שנפגע מרכב בחדרה
29 ביולי 2024