״דורש מכלל חברי הכנסת להביא להרגעת הרוחות באופן מיידי״
נשיא המדינה התייחס לפני זמן קצר (שני) ברשת החברתית X למהומת שדה תימן. הרצוג כתב: ״זו מדינת חוק. אני דורש מכלל חברי הכנסת ובמיוחד מהנושאים באחריות – לממש אותה ולהביא להרגעת הרוחות באופן מיידי. על משטרת ישראל להתערב ולפעול מיידית להשבת החוק והסדר״.
זו מדינת חוק.
אני דורש מכלל חברי הכנסת ובמיוחד מהנושאים באחריות – לממש אותה ולהביא להרגעת הרוחות באופן מיידי.
על משטרת ישראל להתערב ולפעול מיידית להשבת החוק והסדר.
אני קורא למפגינים: צאו מן המחנה ותנו לצה״ל לעבוד ולנצח.
אנחנו באחד השבועות הקשים והמאתגרים ביותר מבחינה…
— יצחק הרצוג Isaac Herzog (@Isaac_Herzog) July 29, 2024
״אני קורא למפגינים: צאו מן המחנה ותנו לצה״ל לעבוד ולנצח. אנחנו באחד השבועות הקשים והמאתגרים ביותר מבחינה בטחונית – אסור להכביד עוד על לוחמינו ומפקדינו. בואו נחזק את צה״ל ומפקדיו ונגנה מכל וכל קריאות שרק משמחות את האויבים שלנו״, הוסיף.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![הרצוג בטקס הממלכתי לזכר חללי צה"ל בכותל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-12-at-20.19.06.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)