חדשות הארץמבזקים
נפילת המיירט: פצוע קשה ופצועה בינוני מאושפזים, שאר הפצועים שוחררו
המרכז הרפואי לגליל פרסם הודעת סיכום לגבי מצב הפצועים מנפילת המיירט מוקדם יותר היום (שלישי): "למרכז הרפואי לגליל הובאו 19 נפגעים כתוצאה מנפילת מיירט. אחד הפצועים, שמצבו אנוש, הוכנס לניתוח, שבסיומו הועבר לאשפוז במחלקה לטיפול נמרץ כללי, כשהוא מורדם ומונשם (עדיין מוגדר "פלוני-אלמוני"). "נפגעת נוספת, תושבת נהריה, כבת 65 (מעדה ונפצעה בדרך למרחב מוגן), הועברה במצב בינוני לאשפוז במחלקה אורתופדית. שאר הנפגעים שוחררו לאחר קבלת טיפול בחדר המיון."
![חדר מיון - פצועים מפילת מיירט - המרכז הרפואי לגליל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/08/WhatsApp-Image-2024-08-06-at-19.12.35.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![חדר מיון - פצועים מפילת מיירט - המרכז הרפואי לגליל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/08/WhatsApp-Image-2024-08-06-at-19.12.37.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![פצועים מפילת מיירט - המרכז הרפואי לגליל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/08/WhatsApp-Image-2024-08-06-at-19.12.36-1.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![חדר מיון - פצועים מפילת מיירט - המרכז הרפואי לגליל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/08/WhatsApp-Image-2024-08-06-at-19.12.36.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)