חדשות הארץמבזקים
שני אירועים סיסמיים (בעוצמה נמוכה) הורגשו בשעה האחרונה
המכון הגאולוגי מעדכן על שני אירועים סיסמיים שהורגשו בשעה האחרונה (שלישי): בתאריך 06.08.2024 בשעה 20:27 התרחש אירוע סיסמי באזור הים מול חדרה, בעוצמה (3.7) של ערך המגניטודה וכחצי שעה מאוחר יותר, בשעה 20:54 הורגש אירוע נוסף, בעוצמה זהה באותו האזור.
המכון הגאולוגי מבקש מהציבור: "במידה והרגשת את רעידת האדמה נודה על דיווח הפרטים בגלויית: "האם הרגשת?" בקישור https://eq.gsi.gov.il/ פרטים אלו חשובים לשיפור יכולת הערכת סיכוני רעידות אדמה בישראל.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/be3cc94968e5daefcb309e44a683e76a.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)