מבזקיםמשפטי/פלילי
גבר בן 30 נפצע באירוע אלימות בתחנת דלק בכביש 6
גבר בן 30 נפצע לפני זמן קצר (חמישי) באירוע אלימות בכביש 6 בתחנת דלק. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים קפלן במצב בינוני עם פציעות חודרות.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/02/12-640x360-1.jpg?resize=500%2C281&ssl=1)
גבר בן 30 נפצע לפני זמן קצר (חמישי) באירוע אלימות בכביש 6 בתחנת דלק. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים קפלן במצב בינוני עם פציעות חודרות.